poniedziałek, 5 marca 2012

Bohaterowie

Monica Jasmine Villegas [17l]
Blond włosa o ciemno niebieskich oczach. Z pochodzenia Polka. Ma młodszą siostrę. Ale teraz czeka na kolejnego członka rodziny. Najładniejsza i najpopularniejsza dziewczyna. Zamknięta w sobie. Odkąd jej tata zginął w katastrofie lotniczej, a chłopak zdradził nie dopuszcza nikogo do siebie. Stała się bardziej wulgarna. Nie ma przyjaciół, bo wszyscy lecą na to, że jej tata był bogaty i zostawił jej dużą kasę. Kocha grać na pianinie i śpiewać, grać w siatkówkę i piłkę nożną oraz tańczyć. Jest cheereaderką (nie wiem jak to się pisze :p). Lubi marchewki i paski. Nie przepada za One Direction. I wie, że dużo łączy ją z Louis'em jednak nie podoba on jej się. Z całego zespołu lubi Harry'ego najbardziej. W jej życiu zmieni się coś gdy wprowadzi się do Londynu. Świetnie rysuje i śpiewa. Mówią na nią Moni, Mona, Moniś, Jas, V.

Jazzy Nikola Villegas [10l]
Blond włosa o ciemno niebieskich oczach. Z pochodzenia Polka. Ma starszą siostrę Monicę. Ale teraz czeka na kolejnego członka rodziny. Najbardziej popularna i najładniejsza dziewczyna w szkole. Jest przeciwieństwem swojej siostry. Po śmierci ojca nie zamknęła się w sobie. Jest pełna energii i życia. Wszędzie jej pełno, jest skryta w sobie. Tylko nie liczni ją znają. Nie ma prawdziwych przyjaciół. Kocha grać na pianinie i harfie. Nie umie śpiewać, ale za to pięknie rysuję. Uwielbia One Direction, a szczególnie Louis'a. Lubi paski i marchewki. Jest wiecznie głodna. Wiecznie uśmiechnięta. Ma zalety na modelkę, i dąż do tego celu. W jej życiu coś się zmieni gdy przeprowadzi się do Londynu. Mówią na nią Jazz, Nikk, Niki, Cola.

Danielle Peazer [19l]
Urocza i zamknięta w sobie dziewczyna. Nie lubi nawiązywać nowych znajomości, a później ich łamać. Jest podobna do Monici. Dziewczyna Liam'a z One Direction. Jest tancerką. Kocha to co robi. Od razu zajdzie wspólny jeżyk z Monicą. Z Liam'em jest od 10 miesięcy. W przyszłości chce pomagać biednym. Ma bardzo dobre serce, chce uczyć dzieci tańca. Lubi wspierać innych w swoich marzeniach. Dąży do swoich celi. Nigdy się nie poddaje. W życiu miała ciężko, ale udało jej się wyjść, ze wszystkiego. Teraz cieszy się, że ma takich przyjaciół i chłopaka, który ją wspiera. Mówią na nią Dan, Lien, Dany, Nielle.

Eleanor Calder [20l]
Brązowo włosa o brązowych oczach. Przyjaciółka Danielle, później Monicii. Otwarta na nowe znajomości i wyzwania. Jest szalona. Zna swoją granice możliwości. Prawdo podobnie spotyka się z Louis'em Tomlinson'em. Ale oboje nie potwierdzili, tego czy są razem. Lubi małe dzieci. Była zwykłą fanką One Direction. Fanki chłopaków jadą o niej nieźle. Nie na widzą jej, za to że spotyka się z Louisem. Uwielbia modę i jazdę na deskorolce. Mówią na nią Ele, Anor, Le, Cal.

Anabelle ,,Roser" Malik[10l]
Przyrodnia siostra Zayn'a. Ma bardzo piękny głos. Od razu zaprzyjaźni się z Jazzy. Lubi One Direction. Uwielbia droczyć się z Zayn'em. Kocha go jak prawdziwego brata. Robi filmiki na YouTube gdzie śpiewa. Nie ma przyjaciół, ze względu na to, że Zayn to jej brat. Mówią na nią Ana, Bella, Bels, Ros.

One Direction:
(Ich chyba nie trzeba przedstawiać :P)
Liam Payne [18l]. Najromantyczniejszy i najpoważniejszy. Spotyka się z Danielle. Mówią na niego Liam, Li, Payne.
Harry Styles [17l]. Najmłodszy z całego zespołu i najbardziej zboczony. Spodoba mu się Monica. Mówią na niego Hazza, Loczek, Styles.
Niall Horan [18l]. Irlandzkiego pochodzenia, wiecznie głodny. Jedzenie to jego miłość. Jego ojciec ożeni się z matką Monici. Lecz on jeszcze o tym nie wie. Mówią na niego Nia, Ni, Horan.
Zayn Malik [18l]. Niby taki payboy, spędza prze lustrem 2h. Lecz naprawdę Bad Boy. Mówią na niego Zayn, Za, Malik.
Louis Tomlonson [20l]. Jest liderem zespołu. Najstarszy wiekowo, ale nie muzgowo. Kocha paski, marchewki i szelki. Mówią na niego Lou, Loui, Tom, Carrot.

______________________

Bohaterowie jeszcze dojdą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz